KAHVALTI

Alesta Otel'de Kahvaltı

Alesta'da uyananlar evindeymiş gibi huzurlu uyuduklarını söylerler.Aydınlık ve serin Bozcaada sabahına uyanan misafirlerimiz alt kattan gelen kokuları takip ederek kendilerini tüm Bozcaada'yı kucaklayan bahçemizde bulurlar.Emin olun sizinde öyle olacak.

Alesta, kahvaltıda sunulan kendi bahçemizin zeytinleri ve zeytinyağı, yöresel bal ve peynirler, organik sebzeler, hamur işleri.. sizi güne daha bir zinde başlatacak.

Meral hanım'ın elleriyle hazırladığı domates, incir, gelincik, karadut, balkabağı... ve daha nice reçeller sizi büyüleyecek.

Arzu eden bahçemizden toplanan adaçayını yudumlarken, yine kendi ağaçlarımızın meyvelerinden elde edilen meyve suyumuz aklınızda olacak.

Her zaman doğallığı tercih eden Meral hanım, kahvaltıda çeşitleri kendisi hazırlamaya özen gösteriyor.Bu nedenle de başka mekanlarda konaklayıp da kahvaltıda Alesta'yı tercih edenler oluyor.

 

Müşterilerimiz Ne Diyor ?

Otel çok temiz sahibi Meral hn bir yakınınızın evine gelmiş gibi candan kibar tavsiye ediyoruz Ada'ya bir daha gelirsek başka bir yerde konaklamayız .kahvaltı şahane

image
Serpil Tatlıcı
29/04/2017

Otelin konumu manzarası çok güzel hizmet temilik güzel kahvaltı Harika çok tşk ederiz Meral hn. çok samimi güler yüzlü tşk edrz

image
Recep Samancı
29/04/2017

Konuklarının yağmurda ıslanmaması için sabah 8 de kendi aracıyla feribota bırakacak kadar nazik Meral Hanım'ın huzur veren otelinde hersey çok güzeldi.Güleryüzünüz ve ilginiz icin cok teşekürler kesinlikle tekrar görüşmek dileğiyle...

image
Gizem
28/05/2017